ÁLLÁSHIRDETÉS

A NOVOSEC Security Kft. értékesítési csapatának bővítése céljából az alábbi munkakörökre várja a jelentkezéseket:

Területi értékesítő munkatársat keresünk!

A Novosec Security Kft., Magyarország meghatározó biztonságtechnikai cége,
riasztó-, tűzjelző-, beléptető-, kamerarendszerei eladására műszaki tapasztalattal rendelkező
területi értékesítő kollégát keres
szegedi központtal, dél-magyarországi munkavégzéssel.

Feladatok:

• Vagyonvédelmi és biztonságtechnikai termékeink értékesítése és szaktanácsadása
• Meglévő és új partnerek rendszeres látogatása
• Új vevők felkutatása
• Árajánlatok, megrendelések elkészítése és nyomon követése

Elvárások:
• Minimum Középfokú műszaki végzettség
• Kiváló kommunikációs képesség, rugalmas problémamegoldó készség
• Jó kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő
• „B „ kategóriás vezetői engedély
• Erkölcsi bizonyítvány

Előny:
• Biztonságtechnikai rendszerek ismeretében szerzett több éves tapasztalat
• Informatikai/elektronikai szaktudás
• Kereskedelmi végzettség
• Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
• Stabil kereskedelmi háttér

• Szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Gyártói tréningek
• Alkalmazotti jogviszony
• Versenyképes fizetés (alap+ jutalék)
• Laptop, mobiltelefon
• Vállalati autó
• Munkavégzés helye: Dél-Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el részünkre fényképes pályázati anyagát az alábbi elérhetőségre:

allas'@'novosec.hu

Biztonságtechnika

Bejelentkezés

Tűzvédelmi szakvizsga

  2019. július 3-4-9-10-17-18-31.
  2019. augusztus1-14-15-28-29.
             BUDAPEST

Még több az ELDES-ről

Novosec Termékkatalógus

Termékkatalógusok

Cooper referenciák

Everlink prospektus